خانه / اخبار / ورود جهادی به فضای مجازی از ماموریت‌های حوزه و روحانیت است
مهندس ابراهیمی
مهندس ابراهیمی

ورود جهادی به فضای مجازی از ماموریت‌های حوزه و روحانیت است

مسئول دفتر فناوری و اطلاعات حوزه علمیه خراسان، ورود جهادی به عرصه فضای مجازی را از ماموریت های مهم امروز حوزه و روحانیت برشمرد.

مهندس رضا ابراهیمی، امروز در همایش «فضای مجازی، اندیشه و عمل»، در سرای قلم مشهد با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که فرمودند ‌«اکنون که فضای مجازی با ویژگی های منحصر بفرد همه زندگی مردم را احاطه کرده است و آگاهی بخشی عمومی مهمترین امر برای حوزه های علمیه می باشد»، گفت: ورود جهادی به عرصه فضای مجازی یکی از ماموریت های حوزه علمیه خراسان است.
مسئول دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان خاطرنشان کرد: یکی از وظایف این دفتر، تامین زیرساخت های مناسب بوده است، اما امروزه برای حضور گسترده تر طلاب به این فضا مکلف است.
وی تاکید کرد: با برنامه ریزی بر اساس مطالبات رهبر معظم انقلاب در رابطه با فعالیت در فضای مجازی، امیدواریم این عرصه به بستری برای فعالیت گسترده طلاب و روحانیون تبدیل شود
گفتنی است، همایش «فضای مجازی، اندیشه و عمل» با سخنرانی آیت الله عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان ، حسن رحیم پور ازغدی؛ امیر خوراکیان، معاون تولید محتوای مرکز ملی فضای محازی؛‌ حجت الاسلام اسماعیلی از فعالان فضای مجازی و ارتباط اسکایپی با نادر طالب زاده از فعالان رسانه ای و تقدیر از طلاب فعال در فضای مجازی یا ایده های برتر مربوط به این عرصه، برگزار شد.

درباره ی fava

همچنین ببینید

مهندس ابراهیمی

آموزش مجازی، دغدغه مسؤولان حوزه علمیه خراسان

مسئول دفتر فناوری و اطلاعات حوزه علمیه خراسان از بازدید مراکز آموزش مجازی در قم …

مهندس عاملی

نگاه تحلیلی طلاب به فعالیت‌های مجازی دشمن ضروری است

کارشناس سامانه های آموزش فضای مجازی و ارتباطات نوین حوزه علمیه خراسان توصیه کرد: شایسته …

مهندس رحمانی

برای اولین بار «نرم افزار پیام رسان موبایل» در حوزه علمیه تولید شد

‌مسئول اداره فضای مجازی دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان، گفت: نرم افزار پیام رسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *