دکتر ظهیری
دکتر ظهیری

ضرورت حضور عالمانه و هدفمند حوزه و روحانیت در فضای مجازی

مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان با بیان این که در این حوزه اخبار ماهیت علمی و فرهیختگانی دارد، گفت: شاهد ارتقا و رشد کمی و کیفی پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان هستیم.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از مشهد، دکتر سید مجید ظهیری، مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان در آیین تکریم از خبرنگاران این حوزه، با بیان این که ایده ها و نقطه نظرات خود را در فضای رسانه ای به روابط عمومی حوزه خراسان انتقال داده ایم، تصریح کرد: روابط عمومی این حوزه نهادی است که ستون خیمه آن علمی آموزشی در قالب گفتمان فرهیختگانی بوده و نیازمند کار ویژه تخصصی است.

وی با بیان این که اخبار حوزه علمیه خراسان ماهیت علمی و فرهیختگانی دارد، خاطر نشان کرد: روز به روز شاهد ارتقا و رشد کمی و کیفی سایت خبری حوزه علمیه خراسان هستیم.

دکتر ظهیری با بیان این که انتظار مصوبات نشست اسفندماه سال گذشته ایجاد کانال تلگرامی حوزه با ۵ هزار عضو بود که امروز با درایت، پشتکار و برنامه ریزی به مرز ۲۰ هزار عضو رسیده است، ابراز کرد: بی شک اهمیت کانال پیام رسان فضای مجازی کمتر از سایت خبری نیست و با رشد تعداد مخاطبان در سازمان های مربوطه جایگاه قابل رصد و نظر خواهد داشت.

مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان بروز بودن، دقت و سرعت در انتشار اخبار این حوزه را سه ویژگی آن برشمرد و از پوشش دقیق و مستمر همه نشست ها، همایش ها و دیدار های این حوزه قدردانی کرد.

وی ارتقای اداره روابط عمومی به مرکز ارتباطات و رسانه، راه اندازی بخش بین الملل در روابط عمومی برای ارتباطات گسترده این نهاد اثرگذار با کشورهای همجوار، تبدیل پایگاه خبری به خبرگزاری رسمی حوزه علمیه خراسان، راه اندازی بخش عربی در سایت و رونمایی از بخش انگلیسی را از جمله برنامه های پیش روی این مرکز دانست.

دکتر ظهیری در پایان همدلی و هم افزایی درون سازمانی، صداقت و خلوص خبرنگاران را رمز موفقیت آنان دانست و از تلاش های خستگی ناپذیر شان قدردانی کرد.

درباره‌ی admin

حتما ببینید

مهندس عاملی

نگاه تحلیلی طلاب به فعالیت‌های مجازی دشمن ضروری است

کارشناس سامانه های آموزش فضای مجازی و ارتباطات نوین حوزه علمیه خراسان توصیه کرد: شایسته …

مهندس رحمانی

برای اولین بار «نرم افزار پیام رسان موبایل» در حوزه علمیه تولید شد

‌مسئول اداره فضای مجازی دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان، گفت: نرم افزار پیام رسان …

مهندس ابراهیمی و مهندس جهرمی

حوزه علمیه خراسان به شبکه ملی اطلاعات متصل خواهد شد

حوزه علمیه خراسان به زودی با هماهنگی شرکت زیرساخت خراسان، به شبکه ملی اطلاعات متصل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *